Služby v oblasti budování staveb

V Rubáček s.r.o. se specializujeme kromě zemních úprav a demolicí také na široké spektrum stavebních prací, díky čemuž jsme schopni nabídnout kompletní řešení pro většinu vašich stavebních potřeb.

Máte v plánu výstavbu a potřebujete spolehlivý dohled nad realizací? Máme bohaté zkušenosti s dozorováním a realizací staveb a všeho co je okolo zapotřebí. Zaměřujeme se primárně na stavby RD a menších objektů.

Realizace základů a základových desek je jednou z našich klíčových služeb, kterou kombinujeme i s přípravou terénu a základů, kde využíváme vlastní techniku. Nedochází tedy k žádným zbytečný prodlevám při navazování prací.

Hrubou stavbu rodinných domů realizujeme s důrazem na kvalitu provedení. Rovněž nabízíme realizaci kompletní výstavby rodinných domů na klíč, dle vašich požadavků.

Naše služby také zahrnují realizaci opěrných a nosných zdí, fasád a zámkových dlažeb. Ať už potřebujete podporu v některé z těchto oblastí, jistě oceníte naši preciznost a komplexní znalosti.

Zajišťujeme také profesionální realizaci inženýrských sítí, jako jsou kanalizace a vodovod, jsme připraveni vám poskytnout naše služby.

Přenechte své stavební starosti nám a užijte si klid, který přináší spolupráce s odborníky. Kontaktujte nás pro více informací o našich službách.

Zaměřujeme se primárně na region Náchodského okrasu, dále okres Trutnov i další části Královéhradeckého kraje.