Výkopové práce - elektrická rozvodna Neznášov

17.07.2006

Společnost Rubáček s.r.o. prováděla zemní práce na rekonstrukci elektrické rozvodny v obci Neznášov poblíž Jaroměře. Práce zahrnovaly rozsáhlé zemní práce a úpravy terénu v oblasti elektrické rozvodny, která se nachází nedaleko od Jaroměře a Hradce Králové v okrese Náchod.

V průběhu realizace bylo třeba budovat inženýrské sítě a kanalizaci. Důležitou součástí práce byla opatrná manipulace strojů, aby nedošlo k poškození zařízení a staveb na území elektrické rozvodny. Při této zakázce bylo nasazeno několik bagrů, nakladačů a nákladních automobilů pro odvoz a dodávku materiálu.

Díky našim bohatým zkušenostem a odbornému přístupu jsme byli schopni efektivně a bezpečně realizovat všechny potřebné práce. Naše společnost disponuje širokou škálou strojů a vybavení, které nám umožňují flexibilně reagovat na potřeby našich zákazníků a zvládat i náročné projekty.

Rubáček s.r.o. je váš spolehlivý partner pro realizaci projektů. Ať už plánujete menší úpravy nebo rozsáhlou rekonstrukci, jsme připraveni vám pomoci. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře na naší kontaktní stránce nebo zavolejte na číslo +420 602 514 360.