Výkop základů rodinného domu v Červeném Kostelci

17.04.2023

Společnost Rubáček s.r.o. se podílela na výkopu základů a terénních úpravách pro nový rodinný dům v Červeném Kostelci. Tento projekt je jen jedním z mnoha podobných, které jsme úspěšně realizovali v okresech Náchod a Trutnov.

Naším cílem bylo zajistit bezproblémový průběh výstavby rodinného domu. Na práci tohoto typu postačuje menší bagr a zkušený strojník. Práce spojené s výkopem základů a terénními úpravami proběhly hladce bez výraznějších potíží a stavba tak byla včas připravena pro další realizaci.

Díky našemu bohatému portfoliu strojů a zkušenostem s realizací podobných projektů jsme byli schopni rychle a efektivně provést všechny potřebné práce. Výsledkem je základ rodinného domu, který splňuje veškeré požadavky zákazníka a je připraven pro další fáze výstavby.

Rubáček s.r.o. je váš spolehlivý partner pro výkop základů a terénní úpravy. Ať už plánujete výstavbu rodinného domu nebo jiný projekt, jsme připraveni vám pomoci. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře na naší kontaktní stránce nebo zavolejte na číslo +420 602 514 360.